Aerorozmowy: mgr Michał Suliński

11 grudnia 2019 roku odbyło się pierwsze otwarte spotkanie z cyklu Aerorozmowy 🗣

Jest to nasze najnowsze przedsięwzięcie, podczas którego zaproszani przedstawiciele różnych organizacji lotniczych zapoznają członków i sympatyków LKN ze specyfiką zatrudnienia w branży lotniczej.

Uroczystego otwarcia dokonali dr hab. Telesfor Marek Markiewicz – dyrektor Instytutu Zarządzania Lotnictwem Cywilnym oraz dr Zbigniew Siemieniec – opiekun LKN.

Pierwszym zaproszonym gościem, w ramach tego projektu, był mgr Michał Suliński – absolwent ASzWoj, obecnie kierownik ds. bezpieczeństwa lotniczego i ochrony przewoźnika Jet Story. 🛩🚁

Podczas spotkania prelegent przedstawił zasady funkcjonowania przewoźnika lotniczego i wprowadził w tematykę prawa i przepisów lotniczych, certyfikacji działalności w lotnictwie dyspozycyjnym, bezpieczeństwa lotów, badań i zapobiegania zdarzeniom lotniczym oraz wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem (SMS).

Wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników i zachęciło do wymiany poglądów. Na zakończenie, w imieniu zarządu LKN, prezes Monika Konopko podziękowała mgr. Michałowi Sulińskiemu za spotkanie oraz interesujące i cenne dla studentów kierunku lotnictwo informacje.

Website by Monika Konopko. © All right reserved.