Klub fotografii lotniczej

Szanowni Studenci,

tuż po majówce, w ramach Lotniczego Koła Naukowego, ruszamy z klubem fotografii lotniczej. Spotkanie inaugurujące działalność klubu zaplanowane jest na 7 maja, tuż po spotkaniu z Janem Borowskim, najprawdopodobniej około godziny 18.30 w sali 14 w budynku biblioteki. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia w portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/events/783518035001308. Wszystkich biorących udział w wydarzeniu prosimy o przesłanie do 5 maja kilku swoich fotografii lotniczych na adres: b.gurgul@lkn.edu.pl.

Do udziału w klubie zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy już zajmują się fotografią lotniczą i mają pewne doświadczenie w temacie, ale przede wszystkim tych stawiających pierwsze kroki. Na pewno możliwość wymiany uwag i spostrzeżeń z bardziej doświadczonymi kolegami będzie dla Was cennym źródłem wiedzy!

Przypominamy, że pierwszy wyjazd na plener fotograficzny zaplanowany jest na 21 maja, do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Miński Mazowieckim, gdzie będziemy mieli okazję z bliska fotografować starty i lądowania samolotów Mig-29. Na zgłoszenia czekamy tylko do dzisiaj, a formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/10kEGfYUSUIp-lrun3hQMiqoAYKMYlt75Lv4JTEWFftM/viewform

Osobami odpowiedzialnymi za koordynację projektu są: Barbara Gurgul i Marcin Sikorzak.