Konkurs fotografii lotniczej

W związku ze zbliżającym się seminarium pt.„Nowe wizje w projektowaniu lotniczym” organizowanym przez Lotnicze Koło Naukowe AON ogłaszamy konkurs fotograficzny dla studentów oraz absolwentów Akademii Obrony Narodowej.

Tematyka konkursu to oczywiście lotnictwo, a zdjęcia będą oceniane w pięciu kategoriach: lotnictwo cywilne, lotnictwo wojskowe, general aviation, akrobacja lotnicza i tzw. unlimited czyli kategoria otwarta.

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie podczas seminarium w auli im. gen. broni Józefa Kuropieski 17 marca 2016r. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, ponieważ po wystawie zdjęcia trafią na ściany korytarza Instytutu Lotnictwa i Obrony Powietrznej.

Nie ograniczamy Was co do ilości zdjęć, jedynie co do rozdzielczości, która wynosić musi minimum 2000 pikseli dla dłuższego boku (ze względu na wydruk w dużym formacie potrzebna jest wysoka rozdzielczość zdjęć).

Zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: b.gurgul@lkn.edu.pl do 28 lutego 2016r. opisane według wzoru: tytuł zdjęcia-autor-kategoria.

Niech Wasze zdjęcia zachwycą nasze jury !