LKN dzieciom: Święto Szkoły i Rodziny

W dniu 6 czerwca br. Lotnicze Koło Naukowe Akademii Sztuki Wojennej w składzie: Agnieszka Ziaja i Monika Konopko oraz opiekun Koła, dr Zbigniew Siemieniec, mieli przyjemność uczestniczyć w obchodach Święta Szkoły i Rodziny zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 301 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Warszawie.

Oficjalne rozpoczęcie pikniku zainaugurowało przemówienie Pani Dyrektor Emilii Wojdyły. W trakcie wydarzenia zaprezentowało się mnóstwo stoisk rekreacyjnych. Jednakże z całego wachlarza możliwości, dzieci najchętniej wybierały tę jedną, Lotnicze Koło Naukowe Akademii Sztuki Wojennej!

Zainteresowanym opowiadaliśmy o tym, czym się zajmujemy. Uczestnicy Święta Szkoły i Rodziny mogli wysłuchać naszych opowieści o organizowanych konferencjach czy odbytych podróżach studyjnych, a także projektach realizowanych przez LKN ASzWoj. Oprócz LKNu promowaliśmy także nasz rodzimy Wydział Zarządzania i Dowodzenia. Poza opowieściami raczyliśmy naszych słuchaczy także gadżetami wydziałowymi, które na pewno będą stanowiły fantastyczną pamiątkę z tego dnia.

Frekwencja dopisywała, a Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj na zasadach wzajemnych uzgodnień z Dyrektorem placówki wyraziło chęć przeprowadzenia Olimpiady wiedzy o lotnictwie w ww. szkole.