LKN zaprasza na spotkanie z panem Janem Borowskim

15 Kwi LKN zaprasza na spotkanie z panem Janem Borowskim

[spb_single_image image=”2394″ image_size=”full” frame=”noframe” intro_animation=”none” full_width=”no” lightbox=”yes” link_target=”_self” width=”1/3″ el_position=”first”] [spb_text_block pb_margin_bottom=”no” pb_border_bottom=”no” width=”2/3″ el_position=”last”]

Lotnicze Koło Naukowe serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu z panem Janem Borowskim, entuzjastą lotnictwa i właścicielem firmy JB Investments, które poświęcone będzie polskiemu rynkowi lotnictwa ogólnego.  Spotkanie odbędzie się 7 maja 2014 roku, o godzinie 16.00 w sali nr. 30 w budynku 14.

Firma JB Investments jest najdłużej działającym w Polsce dystrybutorem samolotów i śmigłowców z segmentu General Aviation. W ciągu 20 lat swojej działalności sprzedała ponad 100 nowych samolotów, a wśród odbiorców oprócz osób prywatnych są także Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych oraz Politechnika Rzeszowska. JB Investments w swojej ofercie posiada samoloty najbardziej uznanych producentów na świecie, między innymi takich firm jak: Piper, Pilatus, Diamond czy Bell.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Otwarty Uniwersytet Lotniczy”, którego celem jest propagowanie wiedzy o lotnictwie oraz poszerzanie lotniczych zainteresowań studentów Akademii Obrony Narodowej. Więcej informacji na temat projektu „Otwarty Uniwersytet Lotniczy” oraz spotkania z panem Janem Borowskim znajdziecie na stronie internetowej Lotniczego Koła Naukowego (http://lkn.edu.pl/) oraz na stronie wydarzenia w portalu Facebook. Zachęcamy także do śledzenia aktualności dotyczących działalności LKN w portalu Twitter (https://twitter.com/LKN_AON).

[/spb_text_block]