Podsumowanie spotkania rekrutacyjnego

Informacja na temat zarządu:
16 października, podczas Walnego Zgromadzenia członków Lotniczego Koła Naukowego wybrano nowy zarząd organizacji. Za dotychczasową współpracę dziękujemy Agnieszce Lewandowskiej oraz Kindze Mazurek, która stanowisko Prezesa przekazała Markowi Olbrychtowi, a sama objęła stanowisko Członka Zarządu ds. Szkolenia. Nowemu zarządowi życzymy wielu sukcesów oraz pomysłów na rozwijanie działalności Koła.

Skład nowego Zarządu w kadencji 2013/2014:
Prezes – Marek Olbrycht
Z-ca Prezesa – Joanna Kosińska
Członek Zarządu ds. Promocji – Jakub Siemień
Członek Zarządu ds. Organizacji – Mateusz Ognich
Członek Zarządu ds. Szkoleń – Kinga Mazurek

Podsumowanie spotkania rekrutacyjnego:
Dziękujemy wszystkim za przybycie na spotkanie rekrutacyjne. Musimy przyznać, że frekwencja zaskoczyła nas samych. Wszystkim nowym członkom Lotniczego Koła Naukowego życzymy wytrwałości w realizacji wspólnych projektów! Aby Wasz akces do Koła był ważny przypominamy o konieczności wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego.

Informacje o realizowanych projektach, wydarzeniach i aktualnościach będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku, do odwiedzenie którego zachęcamy już teraz!