Poszukujemy koordynatorów projektów!

W tym roku po raz pierwszy chcemy uruchomić projekty, które pozwolą poszerzyć nam naszą wiedzę techniczną i wykorzystać ją praktyce. W związku z tym mamy dla Was propozycje realizacji dwóch projektów:

  • „Balon stratosferyczny 1” –  celem projektu jest skonstruowanie balonu stratosferycznego i wysłanie go na wysokość przynajmniej 20 kilometrów i wykonanie fotografii horyzontu, a następnie odzyskanie gondoli i zgromadzonych danych. Jest to pierwszy etap projektu, który w rezultacie ma zaowocować wysłaniem balonu stratosferycznego z aparaturą do pomiaru stanu atmosfery.
  • „Budowa zdalnie sterowanego modelu” –  wciąż ustalamy szczegóły projektu. W założeniach chodzi o zbudowanie zdalnie sterowanego modelu samolotu z silnikiem spalinowym oraz naukę pilotażu grupy studentów, którzy będą mogli reprezentować Lotnicze Koło Naukowe na zawodach modelarskich.
  • Ponadto poszukujemy koordynatora projektu „Otwartego Uniwersytetu Lotniczego”. OUL to cykl otwartych wykładów przeprowadzanych przy współpracy z instytucjami lotniczymi. Wydarzenie w swoim założeniu ma charakter semestralny, to znaczy że przez cały jeden semestr współpracujemy z tą samą organizacją lotniczą, a wykłady skupiają się wokół jednej gałęzi lotnictwa.

Od koordynatorów oczekujemy zaangażowania w projekt, umiejętności realizacji wyznaczonych celów, komunikatywności, umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie. Zadaniem koordynatorów projektów będzie stworzenie zespołu realizującego dany projekt.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres lkn.aon@gmail.com