Projekty realizowane przez LKN w roku akademickim 2013/2014

W związku z pojawiającymi się pytaniami, o projekty oraz możliwość dołączenia do zespołów, poniżej publikujemy listę przedsięwzięć realizowanych przez Lotnicze Koło Naukowe w roku akademickim 2013/2014.

Nazwa projektu: Otwarty Uniwersytet Lotniczy
Koordynator: Patrycja Bednarska
Opis projektu: Projekt polega na zorganizowaniu serii otwartych wykładów i warsztatów, przy współpracy z instytucjami i organizacjami lotniczymi, podczas których omawiane będą problemy dotyczące konkretnej dziedziny lotnictwa.
Możliwość dołączenia do projektu: Tak

Nazwa projektu: Balon stratosferyczny
Koordynator: Tomasz Niemirski
Opis projektu: Celem projektu jest wysłanie balonu stratosferycznego na wysokość ponad 20 kilometrów według ISA, sfotografowanie horyzontu, a następnie odzyskanie danych i gondoli.
Możliwość dołączenia do projektu: Nie

Nazwa projektu: Samolot RC
Koordynator: Mateusz Tański
Opis projektu: Celem projektu jest konstrukcja samolotu RC, spełniającego wymagania zawodnicze oraz przygotowanie grupy studentów do startów w zawodach modelarskich.
Możliwość dołączenia do projektu: Nie

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy realizującej dany projekt prosimy o kontakt mailowy – lkn.aon@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać nazwę projektu, który Was interesuje, a w treści maila swoje imię i nazwisko.

Przypominamy, że warunkiem kwalifikacji na wyjazdy studyjne oraz ewentualne dofinansowanie szkoleń oraz opłat konferencyjnych, jest aktywne uczestnictwo w projektach realizowanych przez Lotnicze Koło Nauko