Seminarium Naukowe „Nowe Wizje w projektowaniu lotniczym”

W dniu 17 marca seminarium odwiedzili przedstawiciele koncernu Thales, Ministerstwa Obrony Narodowej, Politechniki Warszawskiej, Instytutu Lotnictwa, ARPI Aviation, związku pracodawców sektora kosmicznego oraz delegacja naszego patrona medialnego – Polskiego Rynku Transportu Lotniczego – PRTL.pl

Krótką prelekcję dotyczącą nowych trendów w projektowaniu lotniczym wygłosił opiekun naszego koła płk dr hab. inż. Sławomir Augustyn.

Seminarium studenckie okazało się świetną okazją do spotkania i wymienienia poglądów między zaproszonymi gośćmi oraz zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami technologicznymi, szczególnie w sferze astronautyki i badań naukowych.

Podczas seminarium odbyło się również rozstrzygnięcie naszego konkursu fotograficznego. Nagrodzone pracę zostały udostępnione do obejrzenia przez gości podczas przerwy. Obecnie zdjęcia zdobią ściany korytarza na pierwszym piętrze w budynku 22 (Instytut Lotnictwa i Obrony Powietrznej) naszej uczelni.

Zdjęcia: Michał Lis