Spotkanie z Jarosławem Chłopeckim

24 kwietnia o godzinie 18.30 w Sali 103 odbyło się kolejne spotkanie Lotniczego Koła Naukowego z serii „Gadulec”. Naszym gościem był inżynier Jarosław Chłopecki- mechanik lotniczy, wykładowca w certyfikowanej organizacji szkoleniowej Part- 147 oraz inżynier zarządzania ciągłą zdatnością do lotu. Wyjaśnił słuchaczom na czym polega zarządzanie ciągła zdatnością do lotu, czym zajmuje się mechanik lotniczy oraz jakie wymagania trzeba spełnić aby móc pracować na takim stanowisku. Pan Inżynier przedstawił również przebieg szkolenia i licencjonowania mechaników lotniczych. Podzielił się także swoimi obserwacjami na temat podziału kompetencji i współpracy pomiędzy pilotami i mechanikami.

W tym miejscu chcemy jeszcze raz podziękować Panu Jarosławowi Chłopeckiemu za przyjęcia naszego zaproszenia oraz bardzo interesujące spotkanie.

Zapraszamy również wszystkich na kolejne organizowane przez nas  spotkania , o których informacje podawane będą na naszej stronie internetowej, a także na naszym Facebook’u.