Spotkanie z kapitanem Januszem Macieszczukiem

Kolejny OUL za nami. Wczoraj gościliśmy Pana kapitana Janusza Macieszczuka, który opowiedział nam historię swojej lotniczej kariery. Od czasów szkolenia w Wyższej Oficerskiej Szkole Lotniczej (obecnie WSOSP), przez latanie z najważniejszymi osobami w państwie na lewym fotelu samolotów rządowych Jak-40 i Tu-154M, następnie pilotowanie cywilnych samolotów takich jak m. in. B757, B767, A320, aż po obecnego Airbusa A321 w barwach Vietnam Airlines. Mamy nadzieję, że wspomnienia Pana kapitana oraz garść ciekawych i przydatnych informacji prosto z Hanoi sprawiły, że wspólnie miło spędziliśmy czas. Mimo przeciwności losu szukajmy dla siebie miejsca, które tak jak wczorajszemu Gościowi, pozwoli nam spełniać naszą pasję i zawód.