Walne zgromadzenie i wybory zarządu

W miniony czwartek, podczas walnego zebrania LKN podsumowaliśmy wspólnie mijający rok akademicki oraz wszystkie wydarzenia w których braliśmy udział. Omówiliśmy to co udało się zrobić, a także plany których z przyczyn od nas niezależnych jak na razie nie udało nam się zrealizować. Na szczęście mimo przeciwności losu, z niemałym wysiłkiem, daliśmy radę zorganizować sporo przedsięwzięć, które mamy nadzieję pozwoliły Wam poznać lotnictwo z naprawdę bliska.
Dziękujemy każdemu, kto choćby w najmniejszy sposób pomagał i przyczynił się do tego, że LKN (mimo wierzcie nam – silnych turbulencji i zawirowań) nadal kontynuuje swój dziesięcioletni już lot!
Dlatego jeśli tak jak my nie chcecie jeszcze lądować, nowo wybrana załoga w składzie: Barbara Gurgul, Daniel Trzepałka, Bartłomiej Macieszczuk, potrzebuje Waszego realnego zaangażowania w działalność Koła!
Lotnicze Koło Naukowe ma już naprawdę bogatą historię i imponujące doświadczenie, dzięki dziesiątkom studentów, którzy od samego początku wkładali i wkładają w ten projekt ogromne serce pełne lotniczej pasji. Przez lata zjednaliśmy sobie wielu sympatyków i przyjaciół LKN w środowisku lotniczym, co również dodaje nam skrzydeł do dalszej pracy.
Dlatego jeśli Wam również tętni w żyłach lotnicza krew, dajemy Wam możliwość by rozwinąć skrzydła, ale też liczymy na Wasze pomysły i przede wszystkim działanie!

Ogromne podziękowania (do których mamy nadzieję się dołączacie) należą się tegorocznemu Zarządowi, za intensywną pracę i poświęcenie na rzecz LKN. Podziękowania nie oznaczają oczywiście pożegnania, bo jak to zwykle po wyborach bywa, w dalszym ciągu pozostają oni w gronie filarów Lotniczego Koła Naukowego.