Współpraca z LKN

Dotychczasowa współpraca Lotniczego Koła Naukowego z instytucjami i organizacjami lotniczymi

Lotnicze Koło Naukowe aktywnie współpracuje z cywilnymi oraz wojskowymi instytucjami lotniczymi. Celem naszej współpracy jest promocja LKN w środowisku lotniczym oraz ciągłe podnoszenie kompetencji studentów zrzeszonych w Kole. Do tej pory owocnie współpracowaliśmy z:

 • Urzędem Lotnictwa Cywilnego (współorganizacja seminariów i konferencji)
 • Aeroklubem Radomskim (szkolenie teoretyczne do licencji szybowcowej)
 • Aeroklubem Częstochowskim (warsztaty szybowcowe)
 • linią lotniczą SprintAir (praktyki dla studentów LKN)
 • linią lotniczą Travel Service (praktyki dla studentów LKN)
 • 23. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim
 • organizatorami Air Show w Radomiu

Współpraca w zakresie organizacji konferencji i seminariów

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji konferencji, seminariów i wykładów. Dotychczas współpracowaliśmy już m. in. z Urzędem Lotnictwa Cywilnego przy organizacji seminariów na temat przepisów PART-OPS oraz PART-FCL.
Miejscem, w którym organizujemy konferencje i seminaria jest reprezentacyjna aula im. gen broni J. Kuropieski wyposażona w ponad 140 komfortowych miejsc oraz nowoczesny system audio i video spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających firmy i instytucji.
W sprawie organizacji konferencji i seminariów razem z Lotniczym Kołem Naukowym zapraszamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt lub mailowo.

Współpraca w zakresie organizacji praktyk studenckich

Lotnicze Koło Naukowe jest organizacją skupiającą prawdziwych pasjonatów lotnictwa, dla których często wiedza przekazywana w trakcie zajęć i dobre wyniki w nauce to za mało. Dopiero realizacja autorskich projektów w zakresie lotnictwa przynosi prawdziwą satysfakcję z bycia studentem. Rzetelność, wiedza i umiejętności, ale przede wszystkim pasja – to cechy, których poszukuje każdy pracodawca. Jedyne czego często brakuje studentom Lotniczego Koła Naukowego to doświadczenie, niezbędne na dzisiejszym ryku pracy.
Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji praktyk studenckich. Dla naszych studentów praktyki i staże to szansa na zdobycie doświadczenia oraz wykorzystania wiedzy w praktyce. Dla Państwa to przede wszystkim radość z przekazywania wiedzy oraz wsparcia studentów w realizacji ich marzeń, ale również cenna pomoc w realizacji celów Państwa organizacji.

Współpraca w zakresie organizacji szkoleń i kursów specjalistycznych

Obecnie lotnictwo jest jedną z najszybciej rozwijających się, a w związku z tym również zmieniających się, gałęzi gospodarki i techniki. Niestety, nawet najlepszy system kształcenia nie jest w stanie nadążyć za tymi zmianami. Dlatego tak duże znaczenie ma podnoszenie kompetencji w trakcie kursów i szkoleń specjalistycznych. Niestety, ceny wielu tego typu szkoleń są zbyt dużym obciążeniem dla studenckiej kieszeni. W związku z tym zapraszamy Państwa do współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji szkoleń i kursów.
Obecnie Lotnicze Koło Naukowe skupia ponad 50 studentów, którzy w przyszłości podejmą pracę w lotnictwie. To ogromna baza potencjalnych klientów, dlatego już teraz warto nawiązać z nimi relacje. W zamian za organizację bezpłatnych szkoleń (lub duży rabat) zapewniamy:

 • Umieszczenie informacji wraz z logiem Państwa firmy na stronie internetowej Lotniczego Koła Naukowego oraz w portalach społecznościowych
 • Umieszczenie loga Państwa firmy w materiałach promocyjnych Lotniczego Koła Naukowego
 • Mailowe przekazywanie informacji studentom Lotniczego Koła
 • Naukowego o organizowanych przez Państwa szkoleniach i kursach
 • Możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych w trakcie wydarzeń organizowanych przez Lotnicze Koło Naukowe
 • Możliwość organizacji spotkania ze studentami w celu prezentacji Państwa oferty