Dotychczasowa współpraca Lotniczego Koła Naukowego ASzWoj z instytucjami i organizacjami lotniczymi

Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj aktywnie współpracuje z cywilnymi oraz wojskowymi instytucjami lotniczymi. Celem naszej współpracy jest promocja LKN ASzWoj w środowisku lotniczym oraz ciągłe podnoszenie kompetencji studentów zrzeszonych w Kole. Do tej pory owocnie współpracowaliśmy z:

 • Urzędem Lotnictwa Cywilnego (współorganizacja konferencji i seminariów),
 • Aeroklubem Radomskim (szkolenie teoretyczne do licencji szybowcowej),
 • Aeroklubem Częstochowskim (warsztaty szybowcowe),
 • linią lotniczą SprintAir (praktyki studenckie dla członków LKN ASzWoj),
 • linią lotniczą Travel Service (praktyki studenckie dla członków LKN ASzWoj),
 •  23. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim,
 •  organizatorami Air Show w Radomiu,

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji konferencji, seminariów i wykładów. Dotychczas współpracowaliśmy już m. in. z Urzędem Lotnictwa Cywilnego przy organizacji seminariów na temat przepisów PART-OPS oraz PART-FCL.

Miejscem, w którym organizujemy konferencje i seminaria jest reprezentacyjna aula im. gen broni J. Kuropieski wyposażona w ponad 140 komfortowych miejsc oraz nowoczesny system audio i video spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających firm i instytucji.
W sprawie organizacji konferencji i seminariów razem z Lotniczym Kołem Naukowym ASzWoj zapraszamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt lub mailowo.

Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj jest organizacją skupiającą prawdziwych pasjonatów lotnictwa, dla których często wiedza przekazywana w trakcie zajęć i dobre wyniki w nauce to za mało. Dopiero realizacja autorskich projektów w zakresie lotnictwa przynosi prawdziwą satysfakcję z bycia studentem. Rzetelność, wiedza i umiejętności, ale przede wszystkim pasja – to cechy, których poszukuje każdy pracodawca. Jedyne czego często brakuje studentom Lotniczego Koła Naukowego to doświadczenie, niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji praktyk studenckich. Dla naszych studentów praktyki i staże to szansa na zdobycie doświadczenia oraz wykorzystania wiedzy w praktyce. Dla Państwa to przede wszystkim radość z przekazywania wiedzy oraz wsparcia studentów w realizacji ich marzeń, ale również cenna pomoc w realizacji celów Państwa organizacji.

Obecnie lotnictwo jest jedną z najszybciej rozwijających się, a w związku z tym również zmieniających się, gałęzi gospodarki i techniki. Niestety, nawet najlepszy system kształcenia nie jest w stanie nadążyć za tymi zmianami. Dlatego tak duże znaczenie ma podnoszenie kompetencji w trakcie kursów i szkoleń specjalistycznych. Niestety, ceny wielu tego typu szkoleń są zbyt dużym obciążeniem dla studenckiej kieszeni. W związku z tym zapraszamy Państwa do współpracy z Lotniczym Kołem Naukowym w zakresie organizacji szkoleń i kursów.

Obecnie Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj skupia ponad 50 studentów, którzy w przyszłości podejmą pracę w lotnictwie. To ogromna baza potencjalnych klientów, dlatego już teraz warto nawiązać z nimi relacje. W zamian za organizację bezpłatnych szkoleń (lub duży rabat) zapewniamy:

 • umieszczenie informacji wraz z logiem Państwa firmy na stronie internetowej Lotniczego Koła Naukowego ASzWoj oraz w portalach społecznościowych,
 • umieszczenie loga Państwa firmy w materiałach promocyjnych Lotniczego Koła Naukowego ASzWoj,
 • mailowe przekazywanie informacji studentom Lotniczego Koła Naukowego ASzWoj o organizowanych przez Państwa szkoleniach i kursach,
 • możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych w trakcie wydarzeń organizowanych przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj,
 • możliwość organizacji spotkania ze studentami w celu prezentacji Państwa oferty.

Webstite by Monika Konopko. © All right reserved.