Wyjazd studyjny do siedziby Blue Jet

30 Lis Wyjazd studyjny do siedziby Blue Jet

Serdecznie zapraszamy na kolejny wyjazd studyjny! Tym razem będziemy gościć w siedzibie linii lotniczej Blue Jet na warszawskim Okęciu, gdzie będziemy mieli okazję poznać zadania dyspozytorów lotniczych, pilotów, mechaników i reszty personelu odpowiedzialnego za funkcjonowanie przewoźnika.

Wyjazd zaplanowany jest na 13 grudnia, na godzinę 10.00. Dla osób, które mają w tym czasie zajęcia postaramy uzyskać zwolnienia od Dziekana WZiD.

Ze względów organizacyjnych limit miejsc wynosi tylko 10 osób. O kwalifikacji na wyjazd decydować będzie zaangażowanie w działalność Lotniczego Koła Naukowego.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku do godziny 12.00. W temacie maila prosimy wpisać „Wycieczka Blue Jet”, a w treści maila chęć udziału w wyjeździe, imię i nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego. Przypominamy nasz adres mailowy: lkn.aon@gmail.com
Zgłoszenia, które nie spełnią tych wymagań nie będą brane pod uwagę! Osoby, które nie wypełniły formularza zgłoszeniowego LKN nie mają szans, żeby zakwalifikować się na wyjazd.
Serdecznie zapraszamy!